Gaziemir Kardeşler Nakliyat Firma Profili

Gaziemir Kardeşler nakliyat

Eşya Taşıma sektöründe 1966'dan bu zamana kadar görev ifa ettiğimiz zaman dilimi içerisinde çok sayıda birey, işletme ve de devlet teşekkülüne hizmetlerde bulunmuş olan Kardeşler Nakliyat, söz konusu sektörde tercih edilen taşıma organizasyonları arasında sayılmaktadır.

Hizmet verdiği birey ve şirketlere yüksek standartlarda ve emniyetli iş sunan Kardeşler Nakliyat, evveliyatından bu yana sağlam referanslar sahibi olmuştur.

Kardeşler Nakliyat kurumsal altyapısı, bölgesel ve şehirlerarası lojistik faaliyet alanında kullandığı 4 adet 6 lastikli ve 8 adet büyük ölçekte lojistik aracı, bölgesel asansörlü evden eve taşımacılık alanında opere ettiği 2 farklı mobil asansör kamyonu, eşya muhafaza hizmetleri için 1300 metrekare dahili bölgesi olan, güvenlikli antreposu ile ayrıca nakledilecek her türlü yük ve eşyaya uygun derlenmiş paketleme malzemeleri deposundan oluşmaktadır. Ayrıca işletmemizin, hizmet sunduğu şahıs ve kuruluşların eşya nakliyesi istemlerine problemsiz çözümler sunabilme maksadıyla görevlendirdiği, tümü kendi özel branşlarında deneyim sahibi ve tecrübeli eleman ekibi mevcuttur.

"Beklediğiniz Gibi" sloganı ile, hizmet sunduğu müşterilere bir söz veren firmamız, onların ihtiyaçlarının hesaplı, kaliteli, güvenceli bir biçimde ve vaktinde karşılanmasını esas hareket tarzı olacak biçimde içselleştirmiştir.

» Kardeşler Nakliyat | » İzmir Evden Eve

 

Gaziemir Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Mahmut ESER

  Gaziemir içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer evden eve taşımacılık firmalarına nispeten farklı olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın yetkilisi Okan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Gaziemir'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuzhan ŞENTÜRK

  Gaziemir'de bulunan dört artı iki dairemin nakliyat işlerini Gaziemir Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Raşit bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Kadir AK

  Dairemi Gaziemir'den Erzincan'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası nakliyat hususunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir hizmetle karşılaştım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.