şehirler arası nakliyat

Gaziemir Şehirlerarası Nakliyat

İllerarası taşımacılık, şehiriçi taşımaya göre uzun kilometre barındıran nakil biçimidir. Nakliyat yönüyle ayrımı yoktur. İller arası taşımacılıkta mesafe çoktur. Bu nedenle, söz konusu gaye için sevk edilecek nakliye vasıtalarının uzak yola dayanıklı ve sağlam yapıda olması icap etmektedir. Şirketimizin yararınıza sunduğu şehirlerarası taşıma vasıtaları, dirençli ve korumalıdır.

Şehirler Arası Nakliyat Ne manaya gelmektedir? Ne şekilde Neticelendirilir?

Çağımız nakliyat tekniklerinin gelişmesiyle, çelik kasalı araçların konforu ve emniyetliliği artmıştır. Şehirlerarası Taşıma operasyonlarında, çeşitli araçları kullanmakta olan organizasyonumuz, seri ve hassas nakil etkinlikleri uygulamaktadır. Memleketimizin her tarafına iller arası nakliyat hizmeti sunan firmamız, müşterilerimizin taleplerine en doğru şekilde cevap sunabilmek konusunda, lüzumlu olan tüm koşulları içselleştirmektedir. iller arası evden eve nakliyat işlemlerinde, profesyonel elemanlar çalışmaktadır. Bununla beraber işletmemizin tatbik ettiği üstün bir işleyiş sayesinde en güvenli nakliye işlemleri yerine getirilmektedir.

Şehirlerarası Lojistik Nasıl Yapılır?

Eksper aşamasıyla taşımacılık süreçleri start alır ve lüzumlu olan araç, eksper raporu ile saptanır. Anlaşmadan sonra ev eşyaları ve elektronik aygıtlar teminat altına alınır. Hassas möble ve beyaz eşyaların kendine özgü paketleme materyalleriyle paketlenmesi ve diğer eşyaların korunaklanması işlemlerinden sonra, nakliye için sevk edilmiş olan araca tüm eşya ve malzemeler yüklenir. İlk aşamada ağır ve mukavemetli mobilyalar istiflenir ve sonrasında hassas ev eşyaları ve cihazlar yüklenir.

Çelik kasalı vasıtalarımızın hassas yük taşıma hizmeti nedeniyle özel çerçevede üretilmesiyle, şehirler arası taşımacılıkta ev eşyası zarara karşı muhafaza edilmesi tam bir biçimde sağlanmaktadır.

İşletmemiz adına Müşteri memnuniyeti temel amacımızdır.

İllerarası nakliye alanlarında, paketleme ile kolileme süreçleri özeldir. Uzun yolun sorunlarıyla yük ve eşyaların taşınacağı çevrenin fiziki özelllikleri göz önüne alınır ve bu doğrultuda ambalajlama yöntemleri yerine getirilir. Ambalajlama faaliyeti akabinde istifleme faaliyeti yerine getirilir. Titiz bir şekilde uygulaması yapılan ambalajlama ve araç içi istifleme ile eşyalar hasara karşı muhafaza edilmektedir. İller arası nakliyat adına mecburiyet arzeden bütün resmi evraklarımız vardır. Şoförlerimiz alanlarında uzman, mesleki belgelere sahip olan şahıslardır. Şirketimizin ve elemanlarımızın temin etmiş bulunduğu yeterlilik belgeleri neticesinde, güzergahta olabilecek tüm resmi ve gayriresmi sorunlar ortadan kaldırılmıştır. Kuruluşumuz tüm işlemlerde dikkatlice davranmaktadır.

İller arası nakliye maliyetleri, gidilecek bölgenin mesafesi, kapalı kasalı taşıma aracının soğutuculu olması, ihtiyaç duyulan ek faaliyetler ve taşıma vasıtasının tonaj kapsamı gibi koşullara göre değişiklik arzeder. Kurumumuz, şehirler arası nakliyat organizasyonlarında son derece yerinde bir kapsamda fiyatlandırma yapmaktadır.

» İzmir Şehirlerarası Nakliyat

 

Gaziemir Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Mahmut ESER

  Gaziemir içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer evden eve taşımacılık firmalarına nispeten farklı olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın yetkilisi Okan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Gaziemir'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuzhan ŞENTÜRK

  Gaziemir'de bulunan dört artı iki dairemin nakliyat işlerini Gaziemir Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Raşit bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Kadir AK

  Dairemi Gaziemir'den Erzincan'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası nakliyat hususunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir hizmetle karşılaştım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.