Ofis Taşıma

Gaziemir Ofis Taşıma

Kuruluşumuz Gaziemir İşyeri Taşımacılığı şirketleri arasında güçlü kurumsal özelllikleri ve ayrıca koşulsuz müşteri tatmini düşüncesiyle öncü konumundaki bir kuruluştur.

İşyeri taşıma hizmetleri başka nakliyat türlerine kıyasla daha kapsamlı özen ve tecrübe gerektiren bir lojistik biçimidir.

İş yeri taşımacılığı mevzuunda sunduğumuz hizmet kapsamında ilk aşamada ekspertiz uzmanımız verdiğiniz adrese gelerek iş yerinizin taşıma koşullarını inceler. Analiz işlemi bittikten sonra nakliye programı yapılır.

Taşıma günü taşımamn daha aktif ve kolay olması gayesiyle iş yerinde mevcut olan malzemeler bölme bölme çalışılarak taşınır. Arşiv dolapları ve mobilyaların söküm işlemleri nispeten seri olması sebebiyle şarjlı vidalama kullanılmaktadır. Ofisinizde olan eşyalarınızın tümü avrupadan ithal balonlu kraft kağıtlara sarılarak paketlenir. Evraklar ile masa aksesuarlarıysa kolilenmek suretiyle üzerlerine odada çalışan kişinin ve odanın adı yazılır.

Firmamız büro taşımacılığı hizmetlerini teminat altına dahil etmektedir.

Gaziemir Ofis Taşımacılığı alanında uzun zamandan beri önder konumunu korumakta olan işletmemiz Kardeşler Nakliyat, güvenilirlik ve profesyonellik ile siz değerli müşterilerine hizmetlerde bulunmaktadır.

» İzmir Ofis Taşıma

 

Gaziemir Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Mahmut ESER

  Gaziemir içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer evden eve taşımacılık firmalarına nispeten farklı olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın yetkilisi Okan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Gaziemir'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuzhan ŞENTÜRK

  Gaziemir'de bulunan dört artı iki dairemin nakliyat işlerini Gaziemir Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Raşit bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Kadir AK

  Dairemi Gaziemir'den Erzincan'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası nakliyat hususunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir hizmetle karşılaştım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.