Eşya Depolama

Gaziemir Eşya Depolama

Depolama, kuruluşumuzun arz ettiği güvenli hizmet faaliyetleri içerisinde bulunmaktadır. Depolama, herhangi bir eşyanın (mesela makineler ve motorlu araçlar, büro eşya ve malzemeleri, ev eşyalarınız, atamayacağınız fazlalık eşya ve malzemeler, sandıklar bunun gibi) korunaklı antrepolarda ve özel yapılmış sandıklarda depolanması işlemine denilmektedir.

Kurumumuz, Gaziemir'de ev taşıma ve ofis nakliyesi işlemlerinin yanısıra, hizmet verdiği birey ve kuruluşların gereksinimleri çevresinde uygun maaliyetlerle belirli süreçte depolama işlemleri de uygulamaktadır. Bir sene ya da daha geniş zaman kapsamlı eşya muhafaza anlaşmalarında 1 defaya mahsus olacak şekilde nakliyat maliyeti alınmamaktadır.

Devamlı güvenlik elemanlarınca korunan depolama binalarımız, olabilecek tüm afet durumuna karşı da güvence kapsamındadır.

Şirketimizce belirlenen depolama bedelleri, son derece makul fiyatlardır. Daha sonra farklı maliyetler eklenmemektedir. Bütün ücretlendirme, önceden müşterilerimize bildirilmektedir. Hizmet verdiğimiz birey ve kurumların razı olmalarının planlandığı depolama faaliyetlerinde, zorunlu olan tüm öğeler firmamız tarafından düşünülmüştür.

» İzmir Eşya Depolama

 

Gaziemir Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Mahmut ESER

  Gaziemir içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer evden eve taşımacılık firmalarına nispeten farklı olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın yetkilisi Okan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Gaziemir'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuzhan ŞENTÜRK

  Gaziemir'de bulunan dört artı iki dairemin nakliyat işlerini Gaziemir Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Raşit bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Kadir AK

  Dairemi Gaziemir'den Erzincan'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası nakliyat hususunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir hizmetle karşılaştım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.