asansörlü nakliyat

Gaziemir Asansörlü Nakliyat

Mesken yahut Büro Taşımacılığı her insan için endişe verici ve karışık bir olay olsa da taşımacılık sektörü ve teknik gelişmeler neticesinde şimdiki dönemlerde önemli halde kolaylaşmış ve güvenli duruma ulaşmıştır.

Asansörlü ev nakliyesi veya iş yeri taşımacılığı, bu taşımacılık şekillerinden birisidir ve taşınma işlevini ciddi şekilde kolaylaştırmıştır. Taşınması sıkıntılı ve ağır olan malzemelerin, asansör aracılığı ile nakliyesi, daha kısa sürede ve ayrıca nispeten emniyetli biçimde icra edilmektedir. Asansörlü nakliyat kullanmakta olan kaliteli bir nakliyat firması katkısı ile taşınmak eskisi gibi güç olmayacak ve adeta keyifli olacaktır.

Taşıma işlemleri öncesi nakliye planı yapılır. Nakilleri yapılacak malzemelerin tespiti sonrasında asansörün kullanımının gerekli olabileceği eşyaların olması, ev taşıma planına asansörlü nakliyat hizmeti de ilave edilir. Asansör aracı kullanımıyla birey kuvvetinin yetmeyeceği ağırlıkta ve hacimde bulunabilecek eşyalar, kolayca taşınır. Asansör kullanılarak yapılan eşya taşıma hizmetleri, nispeten az zamanda neticelendirilir. Bireylerin çok daha geniş bir zamanda taşıyabildiği eşya ve malzemeler, asansör kullanılarak yapılan taşımacılık hizmetleri sayesinde dakikalar zarfında yeni mekanlarına yerleştirilebilir.

Asansör kullanılarak yapılan taşıma alanında sahip bulunduğu kurumsal asansör araçlarıyla hizmet sunan firmamız, eşyalarınızın sağlam bir halde nakledilmesini sağlar.

» İzmir Asansörlü Nakliyat

 

Gaziemir Kardeşler Taşıma İle alakalı Müşteri Görüşleri

 • avatar resmi
  Mahmut ESER

  Gaziemir içinde asansörlü nakliye düzeneği bulunan nakliye şirketlerini inceledim. Kardeşler Nakliyat firmasının diğer evden eve taşımacılık firmalarına nispeten farklı olduğunu fark ettim ve evimin taşınması için bu firma ile anlaşmaya karar verdim. Firmanın yetkilisi Okan bey ile sürekli görüşme halinde olduk ve taşınmam zahmetsizce sonuçlandırıldı. Hiçbir sorunla karşılaşmadım. Dairemdeki eşyalar hasar almadı. Firmanın benimle ilgilenen tüm personeline ve Kardeşler Nakliye firmasına teşekkür ederim. Kardeşler Nakliyatı tüm Gaziemir'lılara da tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Oğuzhan ŞENTÜRK

  Gaziemir'de bulunan dört artı iki dairemin nakliyat işlerini Gaziemir Kardeşler Taşımacılık firmasına yaptırdım. Raşit bey ve beraberindeki arkadaşlar gerçekten kendilerinden beklendiği gibi vazifelerini yaptılar. Herhangi bir eşyaya zarar vermeden itinalı bir şekilde transfer işlemini yerine getirdiler ve sorunsuz bir halde evden eve nakliye işlerimizi tamamladılar. Ben memnun kaldım, sorun yaşamadım. Kardeşler Taşımacılık şirketini taşınmayı planlayan herkese tavsiye ederim.

 • avatar resmi
  Kadir AK

  Dairemi Gaziemir'den Erzincan'a Kardeşler Nakliyata taşıttım. Kardeşler Taşımacılık şehirler arası nakliyat hususunda kendini ispatlamış bir firma. İdeal bir hizmetle karşılaştım. Gerçekten her şey için çok teşekkür ederim. Evimdeki her şeyi ambalajladılar. Titiz ve ayrıca sistemli bir iş yapma biçimleri vardı. Kardeşler Taşımacılığı tüm taşınacak olanlara tavsiye ederim.